Szanowni Rodzice!

Z przykrością informuję, że brak porozumienia Rządu i Ministerstwa Edukacji Narodowej ze związkami zawodowymi działającymi w oświacie może doprowadzić w dniu 8 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) do rozpoczęcia akcji strajkowej w polskich szkołach. Sytuacja taka może wystąpić także w naszej szkole, w referendum za tą formą legalnego protestu opowiedziało się 86 % pracowników. Prawdopodobnie w zaistniałej sytuacji nie będzie możliwe prowadzenie planowych zajęć dydaktycznych, a jedynie zajęcia opiekuńcze. Dlatego zwracam się do Państwa z serdeczną prośbą o organizację w miarę możliwości opieki nad swoimi dziećmi w dniu 8 kwietnia br. w domach rodzinnych. Deklaruję możliwość organizacji bezpiecznych zajęć opiekuńczo – wychowawczych w godzinach pracy szkoły (godz. 8 -15) dla tych uczniów, których rodzice ze względów osobistych i zawodowych nie będą mogli zapewnić pobytu dziecka w domu. W związku z możliwością zmian w sytuacji dotyczącej organizacji pracy szkoły od poniedziałku 8 kwietnia br., prosimy śledzić kolejne informacje na stronie internetowej szkoły i w dzienniku elektronicznym.

                                                                                  Dyrektor szkoły Marek Dziedziak