W poniedziałek 8 kwietnia br. wobec braku porozumienia Rządu i Ministerstwa Edukacji Narodowej z przedstawicielami Związku Nauczycielstwa Polskiego i Forum Związków Zawodowych rozpoczął się bezterminowy strajk nauczycieli i pracowników oświaty. Sytuacja taka ma miejsce także w naszej szkole i wielu innych szkołach regionu. Tak jak dzisiaj, także jutro 9 kwietnia br. niemożliwe będzie prowadzenie planowych zajęć lekcyjnych, a jedynie zajęcia opiekuńcze dla tych uczniów, których rodzice ze względów osobistych i zawodowych nie będą mogli zapewnić opieki w domu. W dniu dzisiejszym (8.04.2019) taką opieką objęliśmy niewielką grupę uczniów. Za utrudnienia przepraszam i proszę Państwa o wyrozumiałość.

Dyrektor szkoły Marek Dziedziak