Szanowni Rodzice, Drodzy Gimnazjaliści!
Nauczyciele zdają w tych dniach egzamin ze swojej postawy obywatelskiej i solidarności zawodowej walcząc o swoje prawa pracownicze, godność zawodu, protestując przeciw odczuwanym przez wszystkich skutkach dokonanych zmian w oświacie. 

Także przed uczniami gimnazjum czas ważnego egzaminu, który rozpoczniemy w dniu 10 kwietnia 2019 r. (środa). W pierwszym dniu uczniowie piszą egzamin z przedmiotów humanistycznych (godz. 9.00 historia i wos, godz. 11.00 język polski). W związku z tym zapraszam wszystkich uczniów klas III gimnazjum do szkoły na godzinę 8.00 (autobus szkolny 7.30 Szymbark Dół, 7.40 Szymbark Granice).


Pamiętajmy, aby w tym dniu przyjść stroju odświętnym, zabrać czarno piszące długopisy oraz legitymację szkolną. Ze względów organizacyjnych uczniowie będą przystępować do egzaminu w dwóch salach egzaminacyjnych, w tym sali gimnastycznej. W związku z tym prosimy, szczególnie dziewczęta o ubranie cieplejszego sweterka (sala jest chłodniejszym miejscem).
Wszystkich proszę o nastrój skupienia i spokoju. Informację o przebiegu kolejnych dni egzaminu podamy uczniom w dniu jutrzejszym.

Dyrektor szkoły - Marek Dziedziak