”Uwielbiam, gdy czytasz mi książeczki,

lub gdy opowiadasz mi bajeczki.

Lubię, gdy na kolanach mnie sadzasz

i na każdą psotę zawsze się zgadzasz.

Lubię, gdy uśmiechasz się do mnie,

po prostu kocham Cię ogromnie!”

Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas. Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie - to nasze kochane Babcie i Dziadkowie. 21,22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz za wszystko to, co od nich otrzymujemy - to Dzień Babci i Dzień Dziadka.

21 stycznia 2020 r. w naszej szkole zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli zaproszeni goście drugoklasistów.
Dzieci przygotowały dla Nich przedstawienie jasełkowe pt. „Bóg się rodzi”.
Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich ukochanych wnuków, nagradzając ich gromkimi brawami.  Na koniec uroczystości dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.
Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.
To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.
Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.