29 września w naszej szkole odbył się Konkurs Głośnego Czytania przygotowany przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej. W konkursie udział wzięło 27 uczniów z  klas drugich i trzecich. Występy uczniów w zakresie trzech  kryteriów: czytanie płynne, głośne i wyraziste  oraz przestrzeganie znaków interpunkcyjnych - oceniło jury w składzie: p.Małgorzata Kamińska i p.Barbara Dziedziak.

 

 

 

 

Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców.

W kategorii klas drugich: I miejsce -  Kacper Środulski, II miejsce -  Piotr Mękal, III miejsce -  Weronika Smołkowicz

W kategorii klas trzecich: I miejsce – Bartosz Trybus, II miejsce – Karolina Gryboś, III miejsce – Szymon Trybus

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplom i słodki upominek a laureaci nagrody książkowe. Dziękujemy uczniom za udział w konkursie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.