To radość dla naszej szkoły, naszych uczniów, ich nauczycieli i rodziców. 22 września br. 26 uczniów i absolwentów naszej szkoły odebrało z rąk Wójta Gminy Gorlice Jana Przybylskiego wyróżnienia i nagrody za osiągnięcia edukacyjne oraz sportowe w roku szkolnym 2020/2021. Uroczystość Gali edukacyjnej miała miejsce w SP w Kobylance, która cieszyła się otwarciem nowej hali sportowej.

Gratulacje dla uczniów, ich rodziców i nauczycieli. W grupie wyróżnionych znaleźli się:

Filip Glewicz, Alan Przybylski, Adrian Wąs, Oliwia Gryboś, Monika Stawiarz (osiągnięcia edukacyjne) Amelia Cetnarowska, Julia Krok, Martyna Pękala, Klaudia Krupa, Weronika Pękala, Michał Cetnarowski, Michał Kłapacz, Piotr Myśliwy, Karol Tumidajski, Jakub Wojtarowicz, Mikołaj Chronowski, Nikodem Chruściel, Karol Miarecki, Dominik Myśliwy oraz Milan Wal (osiągnięcia sportowe).

Wyróżnienie odebrali także przedstawiciele Szkolnego Koła Wolontariatu za II miejsce w projekcie działań charytatywnych "Mieć wyobraźnię miłosierdzia".