Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w różnorodnych wydarzeniach Szymbarskiego Weekendu z WOŚP w dniach 29 i 30 stycznia 2022 roku, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa w Szymbarku. W sobotę 29 stycznia od. godz. 8.00 na szkolnej hali sportowej zostanie rozegrany Turniej piłki halowej dla dzieci (uczniowie klas I – IV) oraz młodzieży (uczniowie klas V – VIII). Informacje i zgłoszenia drużyn u pani Marioli Piekarz (tel. 886 544 434). Również w sobotę od godziny 9.00 Szkolne Koło Wolontariatu zaprasza do szkoły na warsztaty plastyczne „Spójrz – Dotknij – Pomóż” w trakcie których uczestnicy wykonają książkę sensoryczną dla przeznaczona dla osób niewidomych i słabowidzących. Szczegółowych informacji udziela pani Ewelina Trybus (tel. 665 950 808). W niedzielę 30 stycznia w dniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nasi wolontariusze będą kwestować w Szymbarku i Bielance. Tego samego dnia zapraszamy na Noworoczny Koncert Gorących Serc, w którym wystąpią dawni i obecni soliści zespołu Kantylena oraz muzycy – przyjaciele. Koncert z kiermaszem ciast odbędzie się w niedzielę 30 stycznia o godzinie 16.00  w szymbarskim Kasztelu. Zapraszamy do udziału w wydarzeniach orkiestrowego weekendu i wspierania hojnymi datkami puszek WOŚP, które wspierać będą w tym roku dziecięcą okulistykę.

 Regulamin Turnieju Piłki Halowej