25 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla harcerzy i zuchów. Na to wydarzenie przyjechały inne drużyny harcerskie z okolic Gorlic. Przygotowane były różne przekąski, wróżby oraz konkurs tańca. Wiele osób przyszło przebranych, więc można było zobaczyć między innymi Spider-man'a, pirata i wampira. Po uśmiechach uczestników można stwierdzić, że każdy dobrze się bawił.
A już trzy dni później odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla wszystkich uczniów naszej szkoły.  Były różnego rodzaju gry i zabawy. Wszyscy bardzo dobrze się bawili. Dyskotekę prowadzili: Gabriela Krupa, Julia Trybus, Weronika Myśliwy, Karol Kusiak, Gabriel Labut. Składamy gorące podziękowania dla nauczycieli i Pana dyrektora.