Święto Babci i  Dziadka   to niezwykły dzień, pełen uśmiechów, radości i wzruszeń. W tym dniu babcie i  dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.

30 stycznia 2018 r. uczniowie klas I-III zaprosili swoje Babcie i Dziadków, aby podziękować im za dobro i wyrazić swoją miłość i wdzięczność. Scenariusz programu artystycznego nawiązywał do kończącego się okresu bożonarodzeniowego. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze wspaniała publiczność podziwiała i oklaskiwała ukochane wnuki, które pięknie recytowały wiersze, tańczyły i radośnie śpiewały. Była to wyjątkowa uroczystość, pełna wzruszeń, serdeczności i dumy. Szczęśliwe twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, by zawsze byli dumni ze swych wnuków.