31 stycznia połączone siły Zespołu wokalnego „Kantylena” oraz Szkolnego Koła Wolontariatu udały się z do Warsztatów Terapii Zajęciowej do pobliskiej Bielanki, aby po raz drugi wspólnie z osobami niepełnosprawnymi pośpiewać kolędy i pomuzykować.

Wspólne zajęcia barwnie poprowadził nasz nauczyciel muzyki pan Grzegorz Fiega. Była okazja bliżej poznać kilkanaście instrumentów, a odważni bez obaw spróbowali swoich sił w muzykowaniu. Śpiew kolęd i pastorałek w wykonaniu naszych uczniów i uczestników warsztatów nadał spotkaniu ciepły i radosny nastrój. To kolejne spotkanie naszych wolontariuszy, które ubogaca, daje radość, uczy otwartości, życzliwości oraz przełamuje bariery i stereotypy. Pomyślimy więc o wiosennej wizycie.