Dnia 10 października najstarsi uczniowie i uczennice naszej szkoły, uczestniczyli w wojewódzkich w sztafetowych biegach przełajowych w Nowym Targu.

W zawodach brało udział 34 drużyn dziewcząt i 34 drużyn chłopców z całego województwa małopolskiego. Z wielką przyjemnością można się pochwalić wywalczeniem II miejsca przez drużynę chłopców, a cieszyć się z faktu, iż drużyna dziewcząt po raz pierwszy mogła uczestniczyć w zawodach takiej rangi, osiągając 26 miejsce.

 Skład drużyny dziewcząt: Brońska Natalia, Cetnarowska Ewa, Cetnarowska Julia, Cetnarowska Julia, Cetnarowska Magdalena, Haluch Paulina, Krupa Alicja, Laszczak Hanna, Nigbor Natalia, Padoł Oliwia. Skład drużyny chłopców: Czochór Bartłomiej, Durlak Jakub, Górski Kacper, Janik Dawid, Kopczyński Igor, Koszyk Konrad, Nowak Konrad, Stawiarz Wojciech, Wiklowski Kacper, Ziobrowski Kamil