Dnia 1 lutego 2018 roku w Szkole nr 6 w Gorlicach odbyły się zawody strzeleckie o puchar dyrektora szkoły. Brały w nim udział drużyny 6 osobowe składające się z 3 dziewczyn i chłopców. Szymbarska drużyna składała się: Weronika Myśliwy, Laura Dominik, Justyna Tomalska, Karol Kusiak, Konrad Ruchała, Kamil Haluch. Nasza grupa zdobyła 2 miejsce, najlepszy wynik należał do Justyny Tomalskiej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

14 i 15 listopada 2017 roku odbył się kolejny Powiatowy Konkurs Piosenki Różnej w MDK
w Gorlicach w którym udział wzięło aż 66 solistów
 i 6 zespołów. Jury w składzie Anna Cisoń, Henryk Rąpała i Roman Korbicz wyłoniło zwycięzców w gronie których znaleźli się nasi uczniowie.

W kategorii II (klasy IV VI) wyróżnienie zdobył Alan Przybylski.
Drugą nagrodę przyznano Karolinie Przybylskiej w kategorii III (gimnazjum), wyróżnienie otrzymała Julia Trybus, a trzecie miejsce wyśpiewała Natalia Siwiak. Pierwszą nagrodę jury przyznało Aleksandrze Cetnarowskiej z klasy III a gimnazjum. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!