Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Szymbarku kierowane przez panią Edytę Ziółkowską najlepsze w gminnym turnieju piłki siatkowej w kategorii dzieci.

Dziewczęta z Szymbarku pokonały w finale swoje przeciwniczki z Kobylanki 2 : 0. W meczu o trzecie miejsce Stróżówka zwyciężyła 2 :0  z Klęczanami.  Dalsze miejsca zajęły zespoły z Dominikowic, Ropicy Polskiej  i Bystrej. Zespół z Szymbarku występował w składzie: Patrycja Augustyn, Weronika Cetnarowska, Agnieszka Kłapacz, Zuzanna Koszyk, Julia Krok, Natalia Kusiak, Martyna Pękala, Monika Stawiarz, Anna Tomasik  i Karolina Wójcik.  Następnie odbyły się zawody powiatowe dnia 26 lutego w Bobowej. Dzięki treningom  i wytrwałości naszej  pani Edyty, zdobyłyśmy III miejsce.

        W kolejnym dniu zmagań w piłkę siatkową chłopców pierwsze miejsce zajęła Stróżówka pokonując drużynę z Kobylanki 2:1. W  meczu o trzecie miejsce Szymbark zwyciężył z Klęczanami 2 : 1. Dalsze miejsca zajęły zespoły z Dominikowic, Ropicy Polskiej, Bystrej i Kwiatonowic. Chłopcy z Szymbarku występowali w składzie: Michał Kłapacz, Alan Przybylski, Dominik Myśliwy, Jonasz Kusiak, Bruno Dominik, Filip Glewicz, Mateusz Jasnos, Karol Stawiarz, Karol Wiśniewski.