W dniu 12 czerwca na stadionie lekkoatletycznym w Kobylance  odbył się czwórbój lekkoatletyczny.

Naszych oczekiwań nie zawiodły dziewczęta i chłopcy z klas VI, którzy stanęli na podium. Dziewczęta  wywalczyły pierwsze miejsce podczas  drużynowych konkurencji       skład której weszły: Zuzanna Koszyk, Julka Krok, Natalia Kusiak, Martyna Pękala, Karolina Wójcik, Weronika Cetnarowska. Wielkie gratulacje dla naszej ambitnej szóstki dziewcząt, ponieważ znalazły się w pierwszej dziesiątce a trzy z nich zajęły całe podium - Martyna Pękala – I m, Julka Krok – II m, Zuzanna Koszyk III m. Zostały również pobite rekordy szkoły Zuzanna Koszyk - 600m – 2.04.21min, Julia Krok skok w dal – 4.40m, bieg na 60 m – 8.09s.

Dobrze wystartowali również chłopcy, drużynowo uzyskując  II miejsce. Drużyna chłopców   w składzie: Dominik Myśliwy, Łukasz Masztafiak, Filip Glewicz, Michał Kłapacz, Karol Tumidajski, Szymon Poręba. Z drużyny chłopców Karol Tumidajski indywidualnie  zajął IV m. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.