W dniu 23 września w Zagórzanach odbyły się gminne sztafetowe biegi przełajowe. Z naszej szkoły wzięło udział 16 zawodników i 16 zawodniczek w dwóch kategoriach wiekowych ( rocznik 2005 - 2006 oraz 2007 i młodsi). Najstarsi chłopcy i dziewczęta musieli pokonać dystans 1000 m każdy, natomiast grupa młodsza (chłopcy i dziewczęta) zmagała się z dystansem 800 m. Cieszy fakt, iż wszyscy uczestnicy stanęli na wszystkich stopniach podium.

Najstarsi chłopcy i dziewczęta zajęli pierwsze miejsca, dziewczynki młodsze drugie miejsce, a chłopcy młodsi miejsce trzecie. Dwie drużyny (16 zawodników) zakwalifikowały się na zawody powiatowe, które odbyły się 1 października w Gorlicach na obiektach OSiR- u w Gorlicach, podczas których dziewczęta i chłopcy z rocznika 2005 - 2006 zajęli dwa równorzędne trzecie miejsca.