W dniu 23 września w Gorlicach odbyły się powiatowe sztafetowe biegi przełajowe. Z naszej szkoły wzięło udział 12 zawodników i 12 zawodniczek w dwóch kategoriach wiekowych (rocznik 2006-2007 oraz 2008 i młodsi). Drużyny składały się z 6 zawodników. Najstarsi chłopcy (Jakub Wojtarowicz, Michał Kłapacz, Dominik Myśliwy, Filip Glewicz, Michał Cetnarowski, Karol Tumidajski) musieli pokonać dystans 1200 m, natomiast dziewczęta  (Zuzanna Pasiut, Julia Krok, Monika Stawiarz, Weronika Pękala, Klaudia Krupa, Martyna Pękala) 1000 m każdy.

Grupa młodsza chłopców (Piotr Myśliwy,  Mikołaj Chronowski, Milan Wal, Nikodem Chruściel, Karol Miarecki, Krzysztof Górski) zmagała się z trasą o długości 1000 m, a dziewczęta (Milena Karp, Maria Haluch, Justyna Gryboś, Aleksandra Tomasik, Julia Ziółkowska, Weronika Augustyn)  pobiegły na  800 m.  Cieszy fakt, iż kolejny raz dziewczęta i chłopcy  z rocznika 2006-2007 stanęli na najwyższym stopniu  podium. Chłopcy z klas IV - VI zajęli drugie miejsca, dziewczynki młodsze szóste. Trzy  drużyny  zakwalifikowały się na zawody wojewódzkie, które odbędą  się 13 października w Nowym Targu na miejscowym lotnisku. Gratulujemy!!! : )